IDEJU AĢENTŪRA

Kas mēs esam?

Mēs esam tie, kas darīs visu, lai padarītu Jūsu īpašos svētkus vai dienu labāku, skaistāku, īstāku, dzīvāku, priecīgāku, krāsaināku, pasakaināku un pats svarīgākais laimīgāku!

Lai arī esam salīdzinoši jauns uzņēmums , mūsu spars un degsme, un mīlestība pret to, ko darām ir devusi mums arvien jaunus un jaunus klientus, priecīgas un smaidīgas līgavas, raudošu līgavaiņus, laimīgas mammas un vēl un vēl nebeidzami daudz prieka pilnus mirkļus. Mēs ceram, ka šis ir tikai sākums!

Ar lielāko prieku palīdzēsim ikvienam radīt viņam īpašos svētkus!

Kontakti:

E-pasts: info@idejuagentura.lv
Mob. +371 26541966

Darba laiks:

Pirmdiena - ceturtdiena: 10:00-18:00
Piektdiena: 10:00-16:00
Sestdiena - svētdiena: Esam pasākumos :)

ADRESE:

Bajāru iela 18, Rīga, LV-1039 (Ieeja -turpat, kur- IDEJU DRUKA)


mēs


Dizains un stils - Lauma Mazurēviča

Ļoģistika un prāts - Andra Lapsa

Šī lapa lieto sīkdatnes
Sīkdatne ir mazs teksta fails, kas tiek saglabāts jūsu datorā. Tas tiek lietots, lai fiksētu informāciju par to, kā esat izmantojis mūsu mājas lapu, piemēram, kad Jūs pēdējo reizi apmeklējāt www.idejudruka.lv un kāda veida informāciju esat tajā meklējuši. Teksta datni spēj nolasīt tikai šī tīmekļa vietne, tādēļ šai informācijai nevar piekļūt neviens cits. Šī teksta datne nav kaitīga, nevar saturēt vīrusu vai programmas kodu, un to nav iespējams saistīt ar konkrētu personu vai IP adresi.

Kam tiek izmantotas sīkdatnes

Mēs esam ieinteresēti iegūt šo informāciju, lai varētu uzlabot Jūsu, kā apmeklētāja, ērtības, kā arī, lai saņemt datus un gūtu ieskatu, kas mums var noderēt, lai pārliecinātos, ka mūsu tīmekļa vietne ir noformēta un izveidota tā, lai Jūs saņemtu pēc iespējas labākus pakalpojumus. Sīkdatņu informācija var tikt koplietota ar mūsu sociālajiem profiliem, reklāmas un analītikas partneriem, kas to var kombinēt ar citiem sev pieejamajiem datiem, ko Jūs esat tiem snieguši vai kuri tika ievākti, Jums lietojot to servisus.

Kā pārtraukt sīkdatņu saņemšanu

Ja nevēlaties, lai Jūsu datorā tiktu saglabātas sīkdatnes, tīmekļa pārlūka drošības iestatījumos ir iespējams atzīmēt "Nekad nepieņemt sīkdatnes". Tad netiks saglabāta neviena vietnes sīkdatne, ne arī kādas citas tīmekļa vietnes sīkdatne, tomēr Jūsu datora ekrānā var parādīties paziņojums, ka mūsu vai kāda cita tīmekļa vietnē tās funkcijas nedarbojas pilnīgi.Jūs sava pārlūka iestatījumus varat arī mainīt tā, lai katru reizi, kad tīmekļa vietne mēģina iestatīt sīkdatni, Jūs tiktu brīdināts un varētu par katru sīkdatni izlemt - to pieņemt vai noraidīt.
Plašāka informācija par to, kā noraidīt sīkdatnes saglabāšanu, ir pieejama tīmekļa vietnē http://www.aboutcookies.org

0
 .